رفتن به محتوای اصلی
 • 10مورد از پرسود ترین محصولات گلخانه ای در ایران

  قبل از اینکه گلخانه ای ساخته

 • مزایا و معایب گلخانه شیشه‌ای

  با توجه به مطالبی که پیش از این ذکر شد، گلخانه را در کل می توان مجموعه ای در نظر گرفت برای پوشش و محافظت از انواع گیاهان  و حتی رشد و پرورش آن‌ ها، باید به این مورد توجه کنید که گلخانه ها دارای انواع مختلفی هستند و حت

 • روش های گرم کردن گلخانه در فصل سرما

  استفاده از یک روش گرمایشی مناسب برای اطمینان از رشد و افزایش کیفیت محصولات و هم چنین محافظت از آنها در طول زمستان برای گلخانه بسیار مهم است.

 • چگونه رطوبت گلخانه را کم کنیم؟

  در صورتی که رطوبت موجود در گلخانه ها به درستی تامین نشود، در محصولات کشاورزی و گل و سبزیجات با کاهش سرعت در رشد و حتی تلف شدن آنها روبرو خواهیم شد. به عنوان مثال می توانیم بیان کنیم که اگر رطوبت گلخانه بیش از مقدار مورد نیاز باشد و از حد مجاز فراتر رود، با کپک زدگی محصولات و فاسد شدن آنها مواجه می شویم، چرا که آفات و عوامل بیماری زای مربوط به گیاهان در رطوبت های بالا سطح فعالیت بیشتری را خواهند داشت و سریع تر میتوانند منجر به خرابی شوند.

 • رطوبت مناسب گلخانه چقدر است؟

  رطوبت میزان بخار آبی است که در زمانی مشخص در محیطی معلوم وجود داشته و این میزان همواره در حال تغییر و افزایش و کاهش است . با توجه به موارد ذکر شده در مقاله مربوط به تهویه ی مناسب برای گلخانه، رطوبت گلخانه نقش بسزایی در افزایش کیفیت و کمیت موجود در محصول و کنترل آفات و بیماری های به وجود آمده داشته که بایستی با توجه به شرایط بررسی و آن را تنظیم کرد.

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.

Contact info

logo

Featured Post