رفتن به محتوای اصلی
 • نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در ارمنستان (ایروان)

  حضور شرکت پیشران نیروساز ارگ (پگاسوس) در نمایشگاه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد ایران در ارمنستان

 • ساخت درپوش مخروطی فن آسیاب

  طراحی و ساخت درپوش مخروطی فن آسیاب شین یه به سفارش شرکت صنایع خاک چینی ایران به وزن تقریبی 6 تن.

 • گیربکس های پشت تراکتوری

  گیربکس پشت تراکتوری از انواع گیربکس افزایشی بوده و وظیفه منتقل کردن چرخش و گشتاور گاردان تراکتور به سمت پمپ آن را دارد. در واقع این گیربکس با بالا بردن دور گاردان تراکتور امکان راه اندازی پمپ پشت آن را به راحتی فراهم می کند. به همین دلیل است که گاهی به آن گیربکس پمپ پشت تراکتوری نیز می گویند. این گیربکس نقش موثری در بالابردن راندمان صنایع کشاورزی دارد.

 • الکتروگیربکس هوشمند گلخانه ای

  الکتروگیربکس پنجره سقفی گلخانه شامل یک الکتروموتور سه فاز با گیربکس کاهنده 2 مرحله ای کوپل شده است و در سقف گلخانه های صنعتی نصب می شود. این الکتروگیربکس عموما با برق سه فاز کار می کند و برای باز و بسته کردن پنجره سقفی گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد. الکتروگیربکس گلخانه دارای دو مدل میباشد که نوع اول دارای برد هوشمند دیجیتال بوده و امکان تشخیص زمان مناسب برای باز و بسته کردن دریچه ها بدون نیاز به حضور اپراتور را دارد ، نوع دوم یک میکروسوئیچ داخلی است که میزان باز و بسته شدن دریچه سقفی گلخانه را در حد بالا و حد پایین آن کنترل می کند.

 • حضور شرکت پیشران نیروساز ارگ در نمایشگاه آیفارم اصفهان

  اولین نمایشگاه تخصصی گلخانه، باغبانی و نهاده‌ها با حضور 64 مشارکت کننده از میان فعالان اقتصادی از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، زنجان، مرکزی، خراسان رضوی، یزد، فارس، مازندران و آذربایجان غربی ، روز 27 اردیبهشت ماه برگزار شد.
  زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه ساخت سازه گلخانه، تجهیزات گلخانه، بستر کشت، انواع بیل کشاورزی، تولید لوله و اتصالات آبیاری، دستگاه تصفیه آب، تولیدکننده ورق‌های ژئوممبران، نوارهای قطره‌ای آبیاری، تولید و عرضه محصولات و نهاده های کشاورزی و پهپادهای کشاورزی بود.

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.

Contact info

logo

Featured Post