رفتن به محتوای اصلی
 • حضور شرکت پیشران نیروساز ارگ در نمایشگاه آیفارم اصفهان

  اولین نمایشگاه تخصصی گلخانه، باغبانی و نهاده‌ها با حضور 64 مشارکت کننده از میان فعالان اقتصادی از استان‌های اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی، زنجان، مرکزی، خراسان رضوی، یزد، فارس، مازندران و آذربایجان غربی ، روز 27 اردیبهشت ماه برگزار شد.
  زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه ساخت سازه گلخانه، تجهیزات گلخانه، بستر کشت، انواع بیل کشاورزی، تولید لوله و اتصالات آبیاری، دستگاه تصفیه آب، تولیدکننده ورق‌های ژئوممبران، نوارهای قطره‌ای آبیاری، تولید و عرضه محصولات و نهاده های کشاورزی و پهپادهای کشاورزی بود.

 • گیربکس های پشت تراکتوری

  گیربکس ها یکی از تجهیزات پرکاربرد در انواع مختلف صنایع هستند. این تجهیزات به طور کلی به دو بخش کاهنده و افزاینده تقسیم می شوند که هر کدام دارای انواع مختلفی هستند. یکی از انواع گیربکس های افزاینده, گیربکس پشت تراکتوری است که برای انتقال قدرت به گاردن تراکتور استفاده می شود. گیربکس پشت تراکتوری در نسبتهای مختلف در بازار یافت می شود و به مصرف کننده این اجازه را می دهد که به راحتی چرخ های عقب تراکتور را به گردش در می آورد. در این مقاله به معرفی و بررسی گیربکس پشت تراکتوری می پردازیم.

 • غرفه شرکت پیشران نیروساز ارگ در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ارومیه

  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها، تجهیزات گلخانه‌ای و سیستم‌های آبیاری، از ۲۸ دی تا اول بهمن ماه درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهرستان ارومیه برگزار شد. شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و محصولات خود را در زمینه‌های نهاده، کود، سم، آبیاری و تجهیزات وابسته، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی و تجهیزات گلخانه ای به نمایش گذاشتند.

 • حضور شرکت پیشران نیروساز ارگ در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی ارومیه

  برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها، تجهیزات گلخانه‌ای و سیستم‌های آبیاری، از ۲۸ دی تا اول بهمن ماه درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهرستان ارومیه.
  برپایی نمایشگاه کشاورزی فرصت مغتنمی است تا توانمندی‌های بخش کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین قطب‌های تولید محصولات کشاورزی در کشوربه نمایش گذاشته شود و با شناسایی نقاط ضعف و قوت در این حوزه از کشاورزی معیشتی و سنتی به سمت کشاورزی دانش بنیان و اقتصادی حرکت کنیم.

 • حضور شرکت پیشران نیروساز ارگ در هفتمین نمایشگاه جامع کشاورزی ایران در تهران

   نمایشگاه جامع کشاورزی ایران (ایران اگری شو Iran Agri Show ۲۰۲۳) روز ۱۹ دی ماه آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه که بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی شرکت کرده‌اند، آخرین دستاوردهای کشاورزی در زمینه ماشین‌ آلات کشاورزی، نهاده‌ ها، سیستم‌های نوین آبیاری و کشت‌های گلخانه‌ای عرضه می‌شود و فعالان در این زمینه می‌توانند با یکدیگر به تعامل پرداخته و توانایی های خود را به بازدیدکنندگان معرفی نمایند.

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.

Contact info

logo

Featured Post